O nas

Microtech tex

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od lat zajmuje się profesjonalnym uniepalnianiem, dbając o bezpieczeństwo w miejscach publicznych, takich jak hotele, kina, teatry, opery, restauracje, bary, puby, biurowce, ośrodki opiekuńcze i wiele innych. Nasze usługi spełniają obowiązujące przepisy prawa dotyczące impregnacji, zapewniając ochronę przed zagrożeniem ogniem.

Obszar Naszych Kompetencji

Specjalizujemy się w impregnacji różnych rodzajów tkanin tapicerskich i dekoracyjnych, takich jak firany, zasłony, kurtyny, czy inne dodatki wyposażenia wnętrz. Nie boimy się nietypowych zadań, takich jak impregnacja ogniochronna sztucznych kwiatów czy abażurów, a także elementów oświetlenia sufitowego.

Współpraca Z Akredytowanymi Laboratoriami

Nasza współpraca z akredytowanymi laboratoriami w kraju i zagranicą pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość naszych usług. Posiadamy własne laboratorium do przeprowadzania testów, co umożliwia nam skuteczne dostosowanie się do różnorodnych norm europejskich, takich popularnych jak PN EN 1021-1, 1021-2, czy brytyjska BS 5852 0 i 1.

Ekspert w Doradztwie Norm do Tkanin

Nasza firma posiada głębokie zrozumienie norm dotyczących wszelakich tkanin, co pozwala nam oferować usługi zgodne z najwyższymi standardami, takimi jak PN EN 1021-1, 1021-2,
BS 5852 0 i 1. Te normy stanowią jedynie wstęp do naszych możliwości, a nasze bogate doświadczenie pozwala nam osiągnąć znacznie więcej, biorąc pod uwagę różnorodność norm obowiązujących na rynku.

Impregnacja w Miejscach Publicznych

Nasze umiejętności obejmują nie tylko impregnację w tradycyjny sposób w naszej siedzibie, ale także możliwość przeprowadzania procesów uniepalniania bezpośrednio u klienta co jest wyjątkową usługą. Jesteśmy gotowi obsłużyć takie miejsca jak Kina, Teatry, Opery, Filharmonie oraz wiele innych miejsc publicznych, gdzie impregnacja jest kluczowa i obowiązkowa zgodnie z przepisami prawa.

Sprzedaż Uniwersalnych i Specjalistycznych Impregnatów

Oferujemy również sprzedaż impregnatów ogniochronnych, obejmujących uniwersalne formuły dedykowane tkaninom tapicerskim oraz dekoracyjnym są również bardzo wyspecjalizowane formuły indywidualne dostosowane do tkanin specjalistycznych. Nasze produkty są skuteczne i zgodne z normami, zapewniając ochronę przed zagrożeniem ogniem.

Zaufaj ekspertom w dziedzinie impregnacji – niezależnie od norm czy specyfiki miejsca, w którym działasz, możemy dostosować nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb.

Specjalizacja Usług

Oferujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące impregnację trudnopalną, impregnację ogniochronną, uniepalnianie tkanin, utrudopalnianie tkanin, tkaniny trudnopalne. Nasze usługi obejmują meble hotelowe, meble restauracyjne, meble do miejsc publicznych, meble biurowe, tkaniny dekoracyjne trudnopalne, firany trudnopalne, zasłony trudnopalne, kurtyny trudnopalne, trudnopalne meble komercyjne, bezpieczne meble do miejsc publicznych, meble z atestem trudnopalnym, trudnopalne meble tapicerowane.

Zaufaj nam, jeśli zależy Ci na profesjonalnej impregnacji, bezpieczeństwie i zgodności z najwyższymi standardami. Nasza oferta to gwarancja pewnej ochrony przed zagrożeniem ogniowym.

 
Zaimpregnowane produkty w Naszej innowacyjnej technologii spełniają najwyższe standardy barier dla ognia ale przede wszystkim są BEZPIECZNE dla użytkowników jednocześnie będąc w zgodzie z przyrodą.

Wydarzenia na naszym facebooku

Firma Microtech Tex prowadzi swój fanpage, który zawiera newsy i aktualności z życia naszej firmy. Znajdziesz tam zdjęcia i filmy z realizacji wykonanych przez nas w ostatnim czasie.